Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Azerbaycanlı mevkidaşını kabul etti

Türkiye ile Azerbaycan arasında ilki gerçekleştirilen "Kültür Karma Komisyonu" toplantısı sonrası Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda gerçekleştirilen görüşmenin ardından iki bakan ülkeler arasında hazırlanan protokollerin imza törenine katıldı.

featured
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara

Resmî temaslar sebebiyle Türkiye’ye gelen Azerbaycan Kültür Bakanı Anar Kerimov, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile görüştü. Görüşmede Bakan Ersoy, ilk fırsatta Azerbaycan’ı ve Karabağ’ı ziyaret etmek istediğini beyan etti.

Türkiye ile Azerbaycan arasında ilki gerçekleştirilen “Kültür Karma Komisyonu” toplantısı sonrası Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda gerçekleştirilen görüşmenin ardından iki bakan ülkeler arasında hazırlanan protokollerin imza törenine katıldı.

Azerbaycan Kültür Bakanı Anar Kerimov’un göreve gelmesinden sonra ilk resmî ziyaretini Türkiye’ye gerçekleştirdiğini ifade eden Bakan Ersoy, Kerimov’a teşekkür etti ve Ermenistan savaşında şehit olan Azerbaycan askerlerine Allah’tan rahmet diledi.

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Azerbaycanlı mevkidaşını kabul etti

Âtî Haber Ajansı internet sitesinde yayınlanan haber ve görseller, aboneler dışında kullanılamaz. Abonelik için lütfen iletişime geçin.
Giriş Yap

Âtî Haber Ajansı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!