1. Haberler
  2. Türkiye
  3. Saadet Partisi, Erbakan’ı anma etkinliği düzenledi

Saadet Partisi, Erbakan’ı anma etkinliği düzenledi

Ankara'da düzenlenen etkinlikte, 54. Hükümet Başkanı Necmettin Erbakan, 10. vefat yıldönümünde anıldı. Etkinlikte SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ilk konuşmayı gerçekleştirirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da programa bir mesaj gönderdi.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara

Saadet Partisi (SP) tarafından Necmettin Erbakan’ın 10. vefat yıl dönümü nedeniyle Ankara’da anma etkinliği tanzim edildi. Söz konusu anma etkinliğine diğer parti liderleri ve yöneticileri de katılım sağladı. Etkinliğe katılanlar arasında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, İYİ Parti Milli Güvenlik Politikaları Başkanı Nuri Okutan, BBP Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren, İran’ın Ankara Büyükelçisi Muhammed Farazmand ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da bulundu.

Ankara’da düzenlenen etkinlikte, 54. Hükümet Başkanı Necmettin Erbakan, 10. vefat yıldönümünde anıldı. Etkinlikte SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ilk konuşmayı gerçekleştirirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da programa bir mesaj gönderdi.

Saadet Partisi, Erbakan’ı anma etkinliği düzenledi
Yorum Yap

Âtî Haber Ajansı internet sitesinde yayınlanan haber ve görseller, aboneler dışında kullanılamaz. Abonelik için lütfen iletişime geçin.
Giriş Yap

Âtî Haber Ajansı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!